بر اساس اطلاعات شرکت Slice Intelligence، در روز 10 آوریل، همزمان با آغاز خرید اینترنتی ساعت اپل، چیزی حدود یک میلیون دستگاه در ایالات متحده آمریکا فروخته شده است. این شرکت مدعی شده است که حدودا 62% مشتریان نسخه Sport با بند 42mm خاکستری را خریداری کردند و این مدل پرطرفدارترین ساعت در روز نخست بوده است.

slice-track-data-firm.jpg


اطلاعات تخمین زده شده این شرکت بر اساس بیش از 9080 رسید اینترنتی است که به ایمیلهای مشتریان مختلف ارسال شده است. بر این اساس هر مشتری بطور میانگین 1.3 دستگاه سفارش داده و 503.83 دلاربرای هر ساعت هزینه کرده است. همانطور نیز که در نمودار بالا مشاهده می‌شود در زمینه بندهای جانبی نیز پر طرفدارترین بند مشکی Sport با 28% بوده است.

Slice این داده ها را تنها از یک کشور جمع آوری کرده است و انتظار می‌رود که اعداد فروش در هر کدام از این مناطق بطور گسترده‌ای افزیش داشته باشد. برای مثال پیش بینی می‌شود که فروش ساعت اپل در چین از تمامی 9 کشور دیگری که در حال حاضر این محصول را به فروش می‌رسانند بیشتر باشد.

بدیهی است بدلیل محدودیتی که در بدست آوردن این اطلاعات و همچنین محدود بودن به یک کشور است نمی‌توان بطور حتمی به این اعداد تکیه کرد. اپل هنوز نظری در خصوص میزان فروش در روز اول و همچنین صحت اعدا مطرح شده نداده است و باید تا زمان منتظر ماند.

sibname

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گِت اپل آیدی می باشد.
خرید اپل آیدی - ساخت اپل آیدی - اپل آیدی - خرید اپل ایدی